Cristiano Ronaldo przygotowuje się do powrotu Manchesteru United do debiutu, rekord reprezentacji narodowej nie został wyczyszczony

Reprezentacja Portugalii poinformowała, że ​​Ronaldo wcześnie wycofał się z kadry treningowej, co oznacza, że ​​nie weźmie udziału w kolejnym meczu towarzyskim z Katarem. Wcześniej niektórzy reporterzy medialni spekulowali, że Ronaldo może nadal odświeżać rekord strzelecki swojej drużyny narodowej w tym meczu. Ale żeby jak najszybciej wrócić do Manchesteru United, aby się przygotować, Ronaldo nie dba już o rekord.

Reporter „The Times" Hirst poinformował, że obecnym wymogiem zapobiegania epidemii w Wielkiej Brytanii jest samoizolacja przez pięć dni. Jeśli Ronaldo przybędzie do Manchesteru w piątek, nie będzie mógł wyjść do następnej środy. Manchester United pierwotnie ubiegał się o Ronaldo jako elitarny sportowiec. Wyjątek „zwolnienie” chciał uniknąć kwarantanny, ale został odrzucony przez rząd, więc Cristiano Ronaldo musi przejść proces kwarantanny jak zwykli turyści lecący do Wielkiej Brytanii.

Biorąc pod uwagę różne problemy, Ronaldo wcześnie opuścił reprezentację Portugalii, by móc w pełni zagwarantować pierwszy występ po powrocie Manchesteru United z Newcastle 11 września.